Need for Speed: World

Online araba yarışı oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 4.7 MB
  • Version
  • Dil İngilizce
  • Firma Ea Games
Need for Speed: World ile diğer serilerde olduğu gibi yarışmanın keyfini yaşayacaksınız! Need for Speed: World, tamamen ücretsiz bir oynayış keyfi sunmaktdır. Dünyada bir çok kişi tarafında oynanan bu oyun ülkemizde de çok rağbet görmektedir. Need for Spe
Need for Speed: World ile diğer serilerde olduğu gibi yarışmanın keyfini yaşayacaksınız!

Need for Speed: World, tamamen ücretsiz bir oynayış keyfi sunmaktdır. Dünyada bir çok kişi tarafında oynanan bu oyun ülkemizde de çok rağbet görmektedir. 

Need for Speed: World ile arkadaşlarınız ve dünyadaki diğer oyuncularla muhteşem bir online araba yarışı keyfi sunulmaktadır. Oyunu indirdikten sonra kayıt olarak oynamaya başlayabilirsiniz. 

Hemen oyunu indirip üye olun ve yarışmanın heyecanını sizde yaşayın! Oyunu 10. seviyeye kadar ücretsiz olarak oynayabiliyorsunuz, daha sonrasında devam etmek isterseniz 20 dolar ödeyerek oyuna kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. 

Oyuna giriş yaptıktan sonra 3 farklı yarış türü karşımıza çıkmaktadır. Bunlar; Sprint, Circuit, Drag. Bu seçeneklerden birini seçerek yarışı tamamlamaya çalışıyorsunuz. Yarışı nasıl tamamladığınızın bir önemi yok, iyi ya da kötü sonuç alabilirsiniz. Önemli olan oyunu tamamlıyor olmanızdır. Oyuncuların en çok beğeneceği özelliklerden birisi de modifikasyon seçenekleridir. Oyunda polis kovalamaları, PvP yarışları, farklı yarış seçenekleri, modifikasyon gibi özelliklerinin yanında daha birçok özelliği de bulunmaktadır. 
Daha Fazla Göster
Need for Speed: World indir